Elektrika je danes vedno dražja in je velika možnost, da se bodo cene še le dvignile. Marsikdo pa tiste neporabljene električne energije ne izkoristi na pravi način. Ravno zato, da je pa porabimo manj in tisto, kar gre v nič …
© 2026 Oidfaljubljana.si — Powered by WordPress
Theme by Anders Noren — Up ↑